Úřad práce Kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník ostrahy nákladní vrátnice/zkrácený úvazek

Zaměstnavatel DOSON AZS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy nákladní vrátnice/zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6 - 106.8,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Stéblová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Výpomoc provozního oddělení

Zaměstnavatel Zařízení sociální péče Choceň nabízí práci na pozici "Výpomoc provozního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Choceň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Úklidový pracovník/zkrácený úvazek

Zaměstnavatel DOSON AZS s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.6 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Stéblová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Strážný/ná - detektiv prodejny penny market lanškroun

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/ná - detektiv prodejny penny market lanškroun" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Operátor/ka montáže/1 směna nebo 2 směny

Zaměstnavatel SOLEA CZ výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Operátor/ka montáže/1 směna nebo 2 směny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rybník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Strážný/ná - detektiv prodejny penny market králíky

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/ná - detektiv prodejny penny market králíky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Králíky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 11. 2021.

Ostraha prodejny lidl vysoké mýto

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl vysoké mýto" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vysoké Mýto.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Ostraha prodejny lidl česká třebová

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl česká třebová" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Ostraha prodejny lidl ústí nad orlicí

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl ústí nad orlicí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Orlicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Ostraha prodejny lidl choceň

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl choceň" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Choceň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Ostraha prodejny lidl lanškroun

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl lanškroun" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Speciální pedagog v pedagogicko-psychologické poradně

Zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna Ústí nad Orlicí nabízí práci na pozici "Speciální pedagog v pedagogicko-psychologické poradně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Orlicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.