Úřad práce Kontaktní pracoviště Vsetín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Vsetín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Vsetín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel Okresní soud ve Vsetíně nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15970 - 17070,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel SNOZA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Prodavači

Zaměstnavatel Cukrárna Fantazie s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Ratiboř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Pracovník údržby

Zaměstnavatel Průmyslové podlahy Plaček a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník údržby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zubří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel MASOPRODEJ s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Lideč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Fakturant/ka

Zaměstnavatel MASOPRODEJ s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Lideč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Administrativní pracovník/ce - správa e-shopu

Zaměstnavatel Svatopluk Ondřej nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce - správa e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pozděchov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Řidiči dodávky

Zaměstnavatel LEX MERCATORIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči dodávky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Hlídači

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Hlídači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Administrativní pracovník/ce do výroby

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce do výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 8900 - 15300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Pomocní dělníci

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.