Úřad práce Kontaktní pracoviště Vsetín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Vsetín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Vsetín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka - pokladní

Zaměstnavatel Pavel Kováč nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karolinka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel EUROINTECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2020.

Pomocní dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel Schonweitz spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel Valkýra security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Úklidoví pracovníci pro úklid komerčních prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovníci pro úklid komerčních prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Pracovník/pracovnice v administrativě

Zaměstnavatel SPIAGGIA SANTARCANGELO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice v administrativě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Floristé/aranžéři

Zaměstnavatel FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. nabízí práci na pozici "Floristé/aranžéři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Strážní

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Účetní, ekonom/ka

Zaměstnavatel Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm nabízí práci na pozici "Účetní, ekonom/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Šičky - dělníci textilního provozu

Zaměstnavatel LIPOELASTIC a.s. nabízí práci na pozici "Šičky - dělníci textilního provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Strážní - detektivové prodejen

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní - detektivové prodejen" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karolinka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Strážní - detektivové prodejen

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní - detektivové prodejen" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.