Obsluha řezného centra

Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání

Hledáte práci v lokalitě Kelč nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti JACK WEST s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 20. 6. 2019 na Úřadu práce ČR - Vsetín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

OBSLUHA ŘEZNÉHO CENTRA
Pouze ranní směny, pracovní doba od pondělí do pátku. Požadujeme : přesnost, pečlivost. Práce je svým charakterem vhodná pro muže. Práce vhodná i pro OZP.
Nabízíme : platový růst po zaučení a dle výkonu, příspěvek na stravování.
První kontakt : e-mailem na obchod@jackwest.cz.

Ov. 19.6.:

Místo výkonu práce: JACK WEST s.r.o.02
Kelč 550, Vsetín
756 43
Mzda: 17000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 8. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 20. 6. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Obsluha řezného centra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti JACK WEST s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Vsetín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Vsetín (za poslední 4 týdny).