Strážní

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Valašské Meziříčí nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti S G. 3 s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 20. 10. 2020 na Kontaktní pracoviště Vsetín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

STRÁŽNÍ - vhodné i pro OZP
Mzda: hodinová sazba 88,10 Kč + veškeré příplatky
Nástup možný ihned, zaměstnavatel hledá zaměstnance po celý rok.
Požadujeme: bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, potravinářský průkaz, profesionální vystupování
Náplň práce: ostraha areálu objektu MP Krásno a.s., kontrola zaměstnanců MP Krásno, evidence a kontrola vozidel, obchůzky po prostorech areálu, práce ve 12hod. směnách
Nabízíme: práce bez enormní fyzické zátěže, čisté prostředí, služební výstroj, možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8:30 do 17:00 na čísle 731 616 994 nebo e-mailem: cermakova@sg3.cz Prosíme uchazeče a zájemce o zaměstnání, aby na uvedenou adresu místa výkonu práce nechodili osobně, ale nedříve kontaktovali zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Ov. 20.10.:

Místo výkonu práce: S G. 3 s.r.o. 01
Hranická 430 /34
Valašské Meziříčí, Zlínský kraj 757 01
Mzda: 96.3,-Kč / hodina
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .