Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Vsetín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Vsetín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Vsetín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zapisovatel/zapisovatelka

Zaměstnavatel Okresní soud ve Vsetíně nabízí práci na pozici "Zapisovatel/zapisovatelka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21800 - 25580,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Čalouníci nebo šičky nebo krejčí/švadlena

Zaměstnavatel Nábytek Vaculík s.r.o. nabízí práci na pozici "Čalouníci nebo šičky nebo krejčí/švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Ostraha - detektivové prodejny - penny - vsetín

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektivové prodejny - penny - vsetín" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Řidiči

Zaměstnavatel CHCEŠ - MŮŽEŠ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Úklidoví pracovníci

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 4050,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Pomocní dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel ANI PRODUCTION s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Technici

Zaměstnavatel MOVSET Internetové Připojení s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Švadleny, šičky

Zaměstnavatel NEPTEX GROUP, s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny, šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 11. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 2. 11. 2021.

Pomocní dělníci

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 91,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Hlídači

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Hlídači" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.