Pracovník/ce zákaznické podpory v maďarském jazyce

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Vsetín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Libristo Media s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště Vsetín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉ PODPORY V MAĎARSKÉM JAZYCE - VHODNÉ I PRO OZP
POŽADUJEME: Komunikativnost, znalost maďarského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického nebo českého jazyka. Práce s PC - Word, Excel, e-mailový klient, internetový prohlížeč, schopnost vyhledat informace na internetu.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace s maďarskými zákazníky - telefonicky a e-mailem, překlad textů do maďarštiny, komunikace s maďarskými dodavateli, vyhledávání informací na internetu, výpomoc v expedici zboží.
NABÍZÍME: Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, pružná pracovní doba, vánoční prémie.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: jobs@libris.to

Nabídka práce byla platná do 23. 2. 2021.

Místo výkonu práce: Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
Vsetín, Zlínský kraj 755 01
Mzda: 22000 - 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 23. 2. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 9. 2. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ce zákaznické podpory v maďarském jazyce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Libristo Media s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Vsetín.