Zpracovatelé papíru

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Hledáte práci v lokalitě Vsetín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti IRISA, výrobní družstvo. Nabídka byla vystavena dne 25. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Vsetín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

ZPRACOVATELÉ PAPÍRU - VYHRAZENO PRO OZZ/OZP
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Pečlivost, zručnost, flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha strojů určených ke zpracování papíru (šití přířezů, nýtování, řezání), jednoduché kompletační práce, provádění vizuální kontroly.
NABÍZÍME: Zaměstnání ve stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, úrazové připojištění, zvýhodněné volání, jednosměnný provoz, příspěvek na stravování.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Martna Martinková, tel.: 734 795 374, v době od 8 do 11 hodin.Nebo e-mailem na adresu: martinkova@irisa.cz

Nabídka práce byla platná do 10. 2. 2021.

Místo výkonu práce: IRISA, výrobní družstvo
Jasenická 697
Vsetín, Zlínský kraj 755 01
Mzda: 15200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 10. 2. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Zpracovatelé papíru“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti IRISA, výrobní družstvo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Vsetín.