Úřad práce Kontaktní pracoviště Vyškov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Vyškov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Vyškov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Bezpečnostní pracovník/ce

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16710 - 16800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Provozní manažer/ka

Zaměstnavatel Elánek pro rodinu, z.s. nabízí práci na pozici "Provozní manažer/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 26000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Bystrc. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10125 - 10200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10125,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Strážný

Zaměstnavatel AGEN-CE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Strážní/vrátní

Zaměstnavatel AGEN-CE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní/vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Strážný do výjezdové skupiny

Zaměstnavatel AGEN-CE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný do výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Dělník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel Schalttechnik Janus Austerlitz s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Bučovice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Člen výjezdové skupiny

Zaměstnavatel F.D.A. Bezpečnostní služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Člen výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 28000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Boskovice. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.