Úřad práce Vyškov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Vyškov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Vyškov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Člen výjezdové skupiny

Zaměstnavatel F.D.A. Bezpečnostní služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Člen výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slavkov u Brna.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 6. 2022.

Člen výjezdové skupiny

Zaměstnavatel F.D.A. Bezpečnostní služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Člen výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 6. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slavkov u Brna.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2022.

Strážný/vrátný

Zaměstnavatel AGEN-CE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slavkov u Brna.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

Obsluha čerpací stanice lpg

Zaměstnavatel TOMEGAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rousínov.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2022.

Pomocní dělníci v truhlářské dílně

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci v truhlářské dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9700 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Račice-Pístovice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2022.

Detektiv na prodejně lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Detektiv na prodejně lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.