Úřad práce Vyškov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Vyškov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Vyškov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 32400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2022.

Personalista/personalistka

Zaměstnavatel MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. nabízí práci na pozici "Personalista/personalistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 32400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2022.

Úklidový pracovník/ce

Zaměstnavatel J&H facility group s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 4. 2022.

Pomocný uklízeč/ pomocná uklízečka

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný uklízeč/ pomocná uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 4. 2022.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8950,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 3. 2022.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 3. 2022.

Elektromechanik/čka - osazování dps - kompletace

Zaměstnavatel FORMAT 1 spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Elektromechanik/čka - osazování dps - kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Křenovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Skládání, kompletace a balení operačních setů

Zaměstnavatel DINA - HITEX, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skládání, kompletace a balení operačních setů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Ios developer

Zaměstnavatel Mister Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Ios developer" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Php developer

Zaměstnavatel Mister Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Php developer" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Úklidoví pracovníci

Zaměstnavatel REMIÁŠ GLOBAL SERVICES s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Obchodní asistent/ka

Zaměstnavatel Jan Křetínský nabízí práci na pozici "Obchodní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.