Úřad práce Vyškov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Vyškov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Vyškov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci v potravinářské výrobě

Zaměstnavatel KOKR BRANKOVICE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci v potravinářské výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brankovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Zedník

Zaměstnavatel MIKAMI s.r.o. nabízí práci na pozici "Zedník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dražovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Řidič c + e na sklápěcí návěs

Zaměstnavatel MIKAMI s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič c + e na sklápěcí návěs" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dražovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Řidič c + e na soupravu iveco s hydraulickým jeřábem

Zaměstnavatel MIKAMI s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič c + e na soupravu iveco s hydraulickým jeřábem" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dražovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel "Komplexní služby věřitelům "s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.