Pracovník/ce úklidu

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Olomouc nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DELTA facility, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 6. 2021 na Kontaktní pracoviště Vyškov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

VYHRAZENO PRO OZP/OZZ
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje
POPIS PRÁCE: PP nebo DPP na dobu určitou 1 rok, pracoviště železniční stanice a budovy drah Nemotice, zkrácený úvazek 20 hod/týden, úklid na železniční stanici a zastávce, úklid čekárny, WC a venkovních nástupišť
KONTAKT: Navrátil Marek, tel.: 774 239 718, 8-15 hod, e-mail: prace@deltasluzby.cz, nechodit na pracoviště osobně, kontaktní osoba se tam nenachází
Místo výkonu práce: DELTA facility, s.r.o. Nemotice
Dobrovského
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 7600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 1. 8. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 6. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ce úklidu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DELTA facility, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Vyškov.