Strážný/á

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Olomouc, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Bartoň a Partner s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 1. 2022 na Úřadu práce ČR - Vyškov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Strážný/á“ (vhodné pro OZP)

VYHRAZENO PRO OZP
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, morální bezúhonnost, certifikát strážného výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, zkrácený úvazek 30 hod/týden, možnost práce i na DPP, 12 hodinové směny (Po-Ne 6-18 hod, 18-6 hod nebo 7-19 hod, 19-7 hod), možné pracovat pouze na denní směnu, evidence osob a vozidel, kontrolní a obchůzková činnost
KONTAKT: Dudák Martin PhDr., tel.: 735 171 157, Po-Pá 7:30-16 hod, e-mail: martin.dudak@bartonapartner.cz, v případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedeném telefonu, nechodt na pracoviště osobně, kontaktní osoba se tam nenachází

Nabídka práce byla platná do 1. 2. 2022.

Místo výkonu práce: Bartoň a Partner s.r.o. 003
Chválkovická 646 /10a
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 14500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 14. 2. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 1. 2. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 20. 3. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážný/á“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Bartoň a Partner s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Olomouc. Nabídka práce „Strážný/á“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Vyškov.