Kuchař/ka , barman/ka - penzoin najdek hamry nad sázavou

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte práci v lokalitě Hamry nad Sázavou nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Ing. Zdeňka Šabartová. Nabídka byla vystavena dne 11. 6. 2021 na Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, flexibilitu.
První kontakt telefonicky.
Místo výkonu práce: Zdeňka Šabartová, ing.
Hamry nad Sázavou 159, Kraj Vysočina
591 01
Mzda: 18500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 10. 8. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 6. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kuchař/ka , barman/ka - penzoin najdek hamry nad sázavou“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Ing. Zdeňka Šabartová nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Kraj Vysočina naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou.