Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Herálec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Herálec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Herálec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Lakýrník

Zaměstnavatel DOMESTAV s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pracovnice lakovny, moření, olejování, balení

Zaměstnavatel DOMESTAV s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Elektrikář, údržbář - herálec

Zaměstnavatel DOMESTAV s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pomocný/á dělník/ce

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 88,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 12. 2020.