Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Žďár nad Sázavou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Žďár nad Sázavou. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Žďár nad Sázavou:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič

Zaměstnavatel ZDAR, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Noční asistent pedagoga - žďár nad sáz. - poloviční úvazek

Zaměstnavatel Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel UNIXAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

+servisní a reklamační technik

Zaměstnavatel WOOD SYSTEM s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Personalista/tka - mzdový/á účetní - žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Sociální služby města Žďár nad Sázavou hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Dispečer nákladní dopravy - svoz mléka

Zaměstnavatel ZDAR, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Pracovník strojírenské výroby (vrtání, broušení) - žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Jan Nižník hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Pracovník úklidu - od 17,00 hod. 4 - 5 hodin/denně

Zaměstnavatel SUEZ CZ a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Technik/-čka dokumentace, správce webu, grafik/čka - marketing

Zaměstnavatel Jan Nižník hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel Autosklo servis VYSOČINA, družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Řidič/ka autobusu

Zaměstnavatel ZDAR, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.