Úřad práce Kontaktní pracoviště Zlín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Zlín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Zlín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný

Zaměstnavatel "Komplexní služby věřitelům" s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vlachovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pomocní kuchaři

Zaměstnavatel Bolander s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní kuchaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Číšník, servírka

Zaměstnavatel Bolander s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník, servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Asistenti kuchaře, pomocné práce v kuchyni, výdej obědů

Zaměstnavatel FMM catering s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistenti kuchaře, pomocné práce v kuchyni, výdej obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 17000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Dělníci, skladníci, lisovači

Zaměstnavatel ROJAK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci, skladníci, lisovači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrata.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Kontroloři

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo Zlín nabízí práci na pozici "Kontroloři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14800 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Bezpečnostní pracovníci - informátoři

Zaměstnavatel FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovníci - informátoři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15500 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Programátoři

Zaměstnavatel MouldPro s.r.o. Zlín nabízí práci na pozici "Programátoři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Kamila Šobáňová nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Montážní dělníci

Zaměstnavatel EMEA s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Pomocná účetní

Zaměstnavatel BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. nabízí práci na pozici "Pomocná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Napajedla.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.