Úřad práce Kontaktní pracoviště Zlín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Zlín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Zlín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel Lakšmí s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Uklizeči

Zaměstnavatel Marie Zbořilová nabízí práci na pozici "Uklizeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Uklízeči

Zaměstnavatel 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16490,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Napajedla. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Ostraha - umístění vrátnice - strážní, pracovníci ostrahy

Zaměstnavatel LAMA AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - umístění vrátnice - strážní, pracovníci ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100 - 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Napajedla. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Vlásenkář/ka, divadelní maskéři

Zaměstnavatel Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Vlásenkář/ka, divadelní maskéři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000 - 21000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Vrátní

Zaměstnavatel Eagle Eyes a.s. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14320 - 16000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Prodavač, skladník

Zaměstnavatel NODO ART s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač, skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Pracovníci údržby

Zaměstnavatel FMIB, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci údržby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Ostrava - Jih - Hrabůvka. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Pracovníci úklidu - pomocní skladníci

Zaměstnavatel T R I O D O N , spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu - pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100 - 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Montážní dělníci

Zaměstnavatel Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín nabízí práci na pozici "Montážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Noční hlídač

Zaměstnavatel PARTR spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Noční hlídač" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 120 - 140,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Slušovice. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Vrátní

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo Zlín nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500 - 15000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.