Úřad práce Kontaktní pracoviště Zlín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Zlín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Zlín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referent/ka odbytového oddělení - fakturant/ka

Zaměstnavatel IES spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka odbytového oddělení - fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Zaměstnavatel SG.3 Service s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Seřizovač strojů ve strojírenství

Zaměstnavatel MOLLIFICIO CAPPELLER NEINSA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovač strojů ve strojírenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rokytnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Linkbuilder

Zaměstnavatel Lazeňská káva s.r.o. nabízí práci na pozici "Linkbuilder" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Sociální pracovníci terénní asistenční služby ve zlíně a okolí

Zaměstnavatel Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovníci terénní asistenční služby ve zlíně a okolí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Administrativní pracovníci na částečný pracovní úvazek

Zaměstnavatel SLUŽBY NONSTOP s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci na částečný pracovní úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Administrativní pracovník pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Copywriter

Zaměstnavatel Lazeňská káva s.r.o. nabízí práci na pozici "Copywriter" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100 - 200,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel TNS SERVIS, s. r. o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18300 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slušovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Prodavači v novinovém stánku

Zaměstnavatel Drahomír Čevela nabízí práci na pozici "Prodavači v novinovém stánku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Masér/masérka

Zaměstnavatel Bolander s.r.o. nabízí práci na pozici "Masér/masérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.