Úřad práce Kontaktní pracoviště Zlín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Zlín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Zlín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel ZÁLESÍ a.s. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Pracovník montáže teleskopických krytů

Zaměstnavatel TECNIMETAL - CZ,a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník montáže teleskopických krytů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Strážní/vrátní

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní/vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Pomocný pracovník do výroby - špónař/vazač/jeřábník

Zaměstnavatel VRL Praha a.s. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník do výroby - špónař/vazač/jeřábník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rokytnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Řidič dodávkového vozidla

Zaměstnavatel SlavLogistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič dodávkového vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slavičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brumov-Bylnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Referent/ka odbytového oddělení - fakturant/ka

Zaměstnavatel IES spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka odbytového oddělení - fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Zaměstnavatel SG.3 Service s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Seřizovač strojů ve strojírenství

Zaměstnavatel MOLLIFICIO CAPPELLER NEINSA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovač strojů ve strojírenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rokytnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Linkbuilder

Zaměstnavatel Lazeňská káva s.r.o. nabízí práci na pozici "Linkbuilder" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.