Úřad práce Kontaktní pracoviště Zlín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Zlín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Zlín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel Lazeňská káva s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18500 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel svorto.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Průzkum a sledování inzerce

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Průzkum a sledování inzerce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel Úklidové služby Křemének s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel Lazeňská káva s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18500 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Luhačovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Obsluha mycího stroje sedící obsluha pojezdová

Zaměstnavatel DAP clean s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha mycího stroje sedící obsluha pojezdová" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Drnovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel STABOS, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohuslavice u Zlína.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel ASTREMA PLUS, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9100 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Vývojáři aplikací

Zaměstnavatel siliXcon s.r.o. nabízí práci na pozici "Vývojáři aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Biskupice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Stříhač/ka látek

Zaměstnavatel BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. nabízí práci na pozici "Stříhač/ka látek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Strážní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12587,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.