Úřad práce Kontaktní pracoviště Zlín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Zlín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Zlín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Ostraha prodejen

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejen" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 2. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Obsluha výrobních zařízení

Zaměstnavatel SPUR a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha výrobních zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Strážní

Zaměstnavatel Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín nabízí práci na pozici "Strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Marketingový pracovníci

Zaměstnavatel Ezop plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Marketingový pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 2. 2021.

Pomocní pracovníci úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Švadlena, šička, střihačka

Zaměstnavatel BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. nabízí práci na pozici "Švadlena, šička, střihačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklizeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2021.

Zaměstnanci provozu restaurace

Zaměstnavatel PEXX Consulting, s. r. o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanci provozu restaurace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.