Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Otrokovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Otrokovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Otrokovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklizeči

Zaměstnavatel Marie Zbořilová nabízí práci na pozici "Uklizeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Zaměstnavatel GORDIX SOLUTION s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2021.

Strážný - detektiv prodejny kfl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny kfl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Pracovník/nice ostrahy

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/nice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000 - 19500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Manipulační dělníci

Zaměstnavatel Cardboard s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel ASTREMA PLUS, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9200 - 11500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Asistenti dispečera

Zaměstnavatel V-SPED s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistenti dispečera" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 28000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel ASTREMA PLUS, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9100 - 10500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel ASTREMA PLUS, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9100 - 10500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Skladníci

Zaměstnavatel Mogador s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Otrokovice. Nabídka práce byla publikována dne 7. 7. 2021.