Dispečeři

Dopravní dispečeři

Hledáte práci v lokalitě Otrokovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti V-SPED s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Zlín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadavky SŠ vzdělání, nutná praxe v oboru dispečer kamionové dopravy min 2 roky, dobrá znalost práce na PC (MS office, internet), znalost Španělský jazyk, samostatnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, , loajalita.
Náplň práce -. Řízení tuzemské i zahraniční dopravy, plánování jednotlivých přeprav, komunikace se zákazníky, komunikace s řidiči, sledování průběhu přepravy
Výhody: stravenky, možnost 13. a 14. plat

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: V-SPED s.r.o. - Otrokovice
Smetanova 1929
Otrokovice, Zlínský kraj 765 02
Mzda: 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 20. 11. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Dispečeři“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti V-SPED s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Zlín.