Pracovník/nice ostrahy

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Otrokovice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti NOKIKA s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 19. 11. 2021 na Kontaktní pracoviště Zlín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Pracovník/nice ostrahy“ (vhodné pro OZP)

Přijmeme pracovníky ostrahy do Otrokovic. Náplní práce je kontrola vozidel, zaměstnanců, evidence a ohlašování návštěv, přepojování hovorů, obchůzková činnost.. Požadujeme čistý TR, certifikát strážného, reprezentativní vzhled, slušné vystupování a jednání nutné!
Nutná znalost základů na PC, evidence klíčů a návštěv do Knih. Nabízíme stabilní práci, možnost volby směn, firemní oděv, zajímavé plat. Ohodnocení.
POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 6. 12. 2021.

Místo výkonu práce: NOKIKA s.r.o. - Otrokovice, Letiště
Otrokovice 1887, Zlínský kraj
765 02
Mzda: 16000 - 19500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 19. 11. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 6. 12. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 11. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/nice ostrahy“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti NOKIKA s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Otrokovice. Nabídka práce „Pracovník/nice ostrahy“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Zlín.