Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Rokytnice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Rokytnice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Rokytnice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný pracovník do výroby - špónař/vazač/jeřábník

Zaměstnavatel VRL Praha a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rokytnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Seřizovač strojů ve strojírenství

Zaměstnavatel MOLLIFICIO CAPPELLER NEINSA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rokytnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.