Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Vsetín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Vsetín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Vsetín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní dělníci

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3600 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 96,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ochutnávání a testování nových limonádových chutí

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Finanční konzultant/ka

Zaměstnavatel NN Finance, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pracovníci uklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Prodavač/ka do prodejny vodoinstalace

Zaměstnavatel ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Technici

Zaměstnavatel MOVSET Internetové Připojení s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Úklidoví pracovníci pro úklid komerčních prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.