Referenti prodeje

Obchodní referenti

Hledáte práci v lokalitě Zlín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Teplo Zlín, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 17. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Zlín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, obchodu, administrativy, min. 5 let praxe, orientace v oblasti obchodu, účetnictví a podnikové ekonomiky, marketingu, prokazatelná zkušenost s prací s kompletním firemním informačním systémem (ideálně Helios Orange), dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem), základní orientace v obchodním právu a tvorbě smluv, uživatelská znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint), samostatnost, schopnost učit se novým věcem, výhodou je orientace v energetice, TZB (vytápění). Životopis a motivační dopis posílejte e-mailem.

Výhody: příspěvek na stravování a další sociální benefity, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, možnost dalšího vzdělávání, odborná školení, zázemí stabilní městské společnosti


Nabídka práce byla platná do 6. 1. 2021.

Místo výkonu práce: Teplo Zlín, a.s.
Družstevní 4651
Zlín, Zlínský kraj 760 05
Mzda: 30000 - 35000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 6. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Referenti prodeje“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Teplo Zlín, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Zlín.